Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Pirmdiena, 2. oktobris.
Jaunumi
Subaru ziņas
Standartauto
Rallijs Latvijā
Rallijs pasaulē
Drifts
Autokross
Trofi reids
Notikumu kalendārs
Sludinājumi
 
Zemais spārns no Imprezas 2007.
50 €
Jaunumi
Toreiz un tagad – par spēli Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com
Ceturtdiena, 16. jūlijs, 2020.

Reitings (5.0/5, 1 vērtējums): Komentāri [ 0 ]

Tas sākās tālajā, 2007. gadā, kad zāle bija zaļāka, un debesis – zilākas. Jau tajā laikā, entuziasma un, nenogurdināma fanātisma vadīti, meklējām iemeslus, lai satiktos, priecātos, atpūstos un izklaidētos – no pulcēšanās stāvlaukumos un benzīntankos, līdz nopietnākiem pasākumiem vietējos un ārvalstu viesu namos, un sporta kompleksos. Dažāda rakstura un formāta pasākumi, vienmēr ir bijuši neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, jo mums patīk braukt, patīk adrenalīns, azarts un piedzīvojumi. Jā, mēs esam benzīngalvas, un mēs elpojam atgāzes – mēs esam komūna, kas vienmēr priekšroku dod automašīnai. Labi, gandrīz vienmēr…

Attīstība laika nogrieznī

Kopš sākuma ir daudz mainījies. Pirmkārt, kā jau minēju – gan zāle, gan debesis, tāpat arī – tehnoloģijas un iespējas. Laiks “skrien” ātri, un vēl pavisam nesen, retais vien varēja iedomāties, ka šodien glaudīsim telefonus, brauksim ar pirkstu pa digitālo, nevis papīra, karti, un cilvēki aizmirsīs, kas ir žilitons un kasetes. Dzīvojot laikam līdz, esam mainījuši savus paradumus, izmantojot to, ko sniedz mūsdienas, cenšoties no tā paņemt labāko. Labāko, lai iegūtu un izmantotu to savā labā. Tādā veidā esam nonākuši no foruma līdz Facebook, no SMS līdz WhatsApp, no papīra kontrolpunktiem līdz QR kodiem un aplikācijām. Kāds noteikti teiks, ka nekas labs tas nav… Iespējams. Bet, eksperimentējot ar šīm tehnoloģijām, katra spēle kļūst interesantāka un modernāka. Tāpēc šodien, 21. gadsimtā, esam izveidojuši web platformu, kuru vairāk veiksmīgi nekā mazāk, izmantojam orientēšanās pasākumiem jau pēdējos trīs gadus.

Kas ir Subaru Checkpoints?

Īsumā. Tā ir interaktīva auto orientēšanās spēle komandā. Šobrīd seriāla veidā, kas sastāv no dažādām epizodēm, dažādos spēles laukumos/teritorijās. Lai piedalītos, ir nepieciešama jebkuras markas automašīna, kas derīga satiksmei, komanda vismaz divu cilvēku sastāvā, viedierīce ar interneta pieslēgumu un labs garastāvoklis. Noderēs veiksmes talismans, atjautība un mazliet zināšanas par autoceļu kartes lasīšanu. Galvenais uzdevums – pēc norādēm atrast finiša vietu.

Spēles laikā dalībniekiem ir jāsameklē kontrolpunkti dabā, kuros, noskenējot QR kodu, komanda saņem punktus, kas tiek reģistrēts sistēmā. Kontrolpunktos ir pieejami arī uzdevumi, par kuriem komanda, ja tos izpilda pareizi, saņem papildus punktus. Komanda var saņemt arī soda punktus, pārkāpjot spēles noteikumus, vai nepareizi izpildot uzdevumu. Ar katras epizodes noteikumiem komanda var iepazīties sistēmā, kurā tai tiek piešķirts unikāls autorizēšanās lietotājvārds un parole. Lai uzvarētu, nepieciešams atrast finišu, vienlaicīgi, sakrājot pēc iespējas vairāk punktus, īsākā laika posmā. Katras spēles epizodei ir noteikts maksimālais kontrollaiks, kuru atļauts izmantot dalībai.

Mēs garantējam – interesantu izbraucienu ar auto pa ceļiem, kuriem, iespējams, iepriekš nebūsiet braukuši; apmeklēt vietas, kurās, iespējams, iepriekš nebūsiet bijuši; adrenalīna devu, pavadot laiku citādāk, nekā ierasts parastā ikdienā.

Covid-19 ietekme un ierobežojumi

Šaubu nav, ka 2020. gads ieies vēsturē ar skaļiem virsrakstiem un apgalvojumiem. Šķiet, ka šis ir mainījis un turpina mainīt visu pasauli, bet mēs esam radīti, lai pielāgotos. Ievērojot elementāru piesardzību, nekas mūs neapturēs. Pateicoties spēles formātam, kurš neprasa pulcēties baros, un ļauj izvēlēties pietiekamu lielu distanci, netraucējot pārējos spēles dalībniekus, mēs droši varam apgalvot, ka piedalīšanās šajā pasākumā, neveicina vīrusa izplatību, un nepalielina saslimstības risku. Komandas startē vienlaicīgi, bet katra no sev izvēlētas vietas. Tāpat arī kontrolpunkti tiek apmeklēti dažādos laikos un vietās, un tajos kods tiek noskenēts ar distanci. Piedaloties spēlē, katra komanda pārvietojas savā automašīnā, kas pilnībā atbilst epidemioloģiskās drošības prasībām. Sargiet sevi un saudzējiet apkārtējos!

Tiekamies spēlē! :)

Saistītie raksti
01.07.2021. Piedzīvojumu brauciens 1. jūlijā

Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: WRC Rally Sweden 2...
Video: SPC Ziemas kausa 2...
Jaunākais forumā
Re: Drifts
fyrovep, 20.07.2023 12:28
Re: v1ks_ forītis
v1ks_, 17.04.2023 01:13
Re: VIDEO LINKI - kas nu kuram liekās smieklīgs, interesants...
OZIO, 29.03.2023 15:56
Re: VZ58
TheKid, 03.12.2022 08:59
Re: Info: Izplūde
fyrovep, 01.12.2022 14:32
Atstarojošās vestes
OZIO, 16.11.2022 10:26
Re: konsultaacija
gintux, 03.09.2022 13:58
Re: HELP EZ 30
gintux, 03.09.2022 13:49
Re: Street Challenge Game
arni6ka, 25.08.2022 02:29
2012 Outback 2.5 CVT problēma
DSM, 20.08.2022 18:21
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.