Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Svētdiena, 14. jūlijs.
Jaunumi
Subaru ziņas
Standartauto
Rallijs Latvijā
Rallijs pasaulē
Drifts
Autokross
Trofi reids
Notikumu kalendārs
Sludinājumi
 
Subaru piedzīvojumu brauciens jau šajā nedēļas nogalē - QR Trip 2017 Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com
Pirmdiena, 13. februāris, 2017.

Reitings: Komentāri [ 0 ]

Kā jau iepriekš tika ziņots, š.g. 18. februārī, tātad jau šo sestdien, norisināsies subarupower.lv organizētais pasākums visiem Subaru aktīvistiem – Subaru QR Trip 2017. Pasākumu atbalsta AD REM Auto, 707.lv un folkklubs Ala pagrabs.

Ņemot vērā to, ka pasākuma diena strauji tuvojās, vēlamies painformēt nedaudz sīkāk visus, kuri jau pieteikušies, un arī tos, kuri vēl plāno pieteikties, par pasākuma norisi un to, kas tad īsti jūs sagaida.

Kā jau liecina pats nosaukums, diena tiks aizvadīta QR kodu (latviski – kvadrātkods) zīmē. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, esam izveidojuši mūsdienīgu pasākuma formātu, kāds līdz šim vēl nav izmantots – auto orientēšanās ar datu apstrādi un papildus uzdevumiem on-line režīmā, tādejādi padarot to arī interaktīvu. Protams, šāds risinājums paredz arī to, ka katrai komandai obligāti jābūt pieejamam vismaz vienam viedtālrunim ar interneta pieslēgumu.

Kas tad īsti būs jādara?

Dalībniekiem tiks izdalītas kartes papīra formātā, uz kurām būs atzīmēta kontrolpunktu (KP) aptuvenā atrašanās vieta. KP tiks izvietoti dabā – QR kods uz neliela izmēra lapiņas. Lai atrastu precīzu to atrašanās vietu, būs norādītas arī katra KP GPS koordinātes. Atrodot izlikto QR kodu, ekipāžai ir uzdevums to noskenēt ar atbilstošu aplikāciju, tādejādi reģistrējot sistēmā KP apmeklējumu. Katra ekipāža varēs sekot līdzi progresam savā vidē, kur parādīsies arī papildus uzdevumi – iespēja atrast papildus QR kodu KP tuvumā un/vai atbildēt uz jautājumiem par un ap Subaru, kas dos iespēju nopelnīt papildus punktus. Kā jau ierasts, uzdevums būs savākt pēc iespējas vairāk punktus, pēc kā tad arī noteiksim un apbalvosim labākos.

Plānots, ka katrai komandai tiks dotas kopā 6 stundas uzdevumu pildīšanai (pirmās ekipāžas starts plkst. 10:00, komandas startēs ar intervālu). Tāpēc ļoti svarīgi būtu neaizmirst par šādām lietām – pirmkārt, parūpēties par to, lai vienmēr būtu kur uzlādēt izmantotās iekārtas (telefons, planšetdators, GPS iekārta vai tml.), noteikti apģērbties atbilstoši laika apstākļiem, apzinoties to, ka būs arī jāizkāpj no mašīnas, jāstaigā, jārāpo, jākāpelē un citādi jāizpaužas brīvā dabā. Tāpat arī vajadzētu padomāt par to, ka dienas gaitā kādā brīdī gribēsies kaut ko apēst, bet siltu zupu un uzkodas mēs nodrošināsim tikai finišā. Kontrolpunkti kopā būs ļoti daudz, visus tos apmeklēt paredzētajā laika normā nebūs iespējams, tāpēc katras ekipāžas sniegums būs atkarīgs tikai un vienīgi no veiksmes un izvēlētās stratēģijas, bet viennozīmīgi veiksmes atslēga būs prasme lasīt karti un mācēt izmantot GPS koordinātes. Jābrauc būs pa Rīgu, pa šosejām ārpus tās, pa lielākiem un mazākiem zemes ceļiem, meža stigām un takām – katrai komandai būs iespēja izvēlēties sev vēlamo maršrutu. Būs interesanti un piedzīvojumu netrūks!

Šobrīd ir pieteikušās jau 34 komandas, un, neskatoties uz to, ka skaits nav ierobežots, sakarā ar organizatoriskajiem jautājumiem, mums ir jānosaka datums, kad pieņemsim pēdējos pieteikumus – tas ir 15. februāris (ieskaitot). Pēc šī datuma pasākumam vairāk pieteikties nebūs iespējams, tāpēc lūdzam visus tos, kuri vēl nav paspējuši to izdarīt, pasteigties. Arī dalības maksa ir jāsamaksā līdz šim pašam datumam. Lūdzu neatlieciet to visu uz pēdējo dienu.

Paldies par sapratni un tiekamies jau sestdien!

Saistītie raksti
12.01.2017. Subaru QR Trip 2017

Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Enima Auto Ziemas ...
Video: SPC Ziemas kausa 2...
Jaunākais forumā
Re: Drifts
programms, 07.02.2024 18:00
WRX lidz 6-7k
akamviegli, 25.01.2024 17:30
Re: v1ks_ forītis
v1ks_, 17.04.2023 01:13
Re: VIDEO LINKI - kas nu kuram liekās smieklīgs, interesants...
OZIO, 29.03.2023 15:56
Re: VZ58
TheKid, 03.12.2022 08:59
Re: Info: Izplūde
fyrovep, 01.12.2022 14:32
Atstarojošās vestes
OZIO, 16.11.2022 10:26
Re: konsultaacija
gintux, 03.09.2022 13:58
Re: HELP EZ 30
gintux, 03.09.2022 13:49
Re: Street Challenge Game
arni6ka, 25.08.2022 02:29
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.