Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Otrdiena, 5. marts.
Sludinājumi
 
Zemais spārns no Imprezas 2007.
40 €
Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgie lietošanas noteikumi

1.1. Portāla subarupower.lv lietošanas noteikumi nosaka portālā pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumus, nosacījumus un ierobežojumus, kas ir saistoši katram portāla lietotājam neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā.

1.2. Portāls subarupower.lv patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt portāla sadaļas, to saturu un portāla lietošanas noteikumus, kā arī veikt noteikumos neatrunātas darbības, lai nodrošinātu portāla funkcionēšanu un mērķu sasniegšanu. Izmaiņas ir spēkā ar to brīdi, kad Jūs nākamo reizi apmeklējat un/vai pieslēdzaties šim portālam.

1.3. Portāla subarupower.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram portāla lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai vienmēr un savlaicīgi būtu lietas kursā par šajos noteikumos veiktajām izmaiņām.

1.4. Portāls subarupower.lv patur tiesības atteikt vai pārtraukt pakalpojuma sniegšanu, vai mainīt pakalpojuma noteikumus kādam konkrētam lietotājam.

1.5. Portāla subarupower.lv lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto portāla sniegtos pakalpojumus, apmeklē subarupower.lv un/vai publisko (iesūta vai ievieto) saturu.

1.6. Nav atļauta jebkāda veida reklāma portālā, kas nav saskaņota ar portāla administrāciju. Šāda informācija bez brīdinājuma var tikt izdzēsta, un lietotājam var tikt liegta pieeja portālam par šī noteikuma neievērošanu

1.7. Portāls subarupower.lv piedāvā visiem interneta lietotājiem plašu satura un pakalpojumu klāstu, tai skaitā tādus pakalpojumus kā pieeja jaunākajiem un aktuālākajiem ziņu un tematiskajiem rakstiem, iespēju piedalīties diskusijās, komentāros un vērtējumos par publicētajām ziņām, rakstiem un galerijām, informācijas brīva apmaiņa, publicēto materiālu arhīva izmantošana, video un foto materiālu skatīšanās, sludinājumu pievienošana u.c. pakalpojumus.

1.8. Jebkuram interneta lietotājam ir tiesības saņemt šajos portāla noteikumos minētos interneta pakalpojumus, ja tādējādi netiek skartas citu personu tiesības.

1.9. Šie noteikumi ir saistoši arī portāla foruma sadaļai.

2. Lietotāju reģistrācija un dzēšana

2.1. Lai kļūtu par subarupower.lv reģistrētu lietotāju, ir jāaizpilda reģistrācijas un aktivizācijas forma portālā. Saiti uz aktivizācijas formu Jūs saņemsiet uz e-pastu, kurš tiks norādīts pie reģsitrācijas. Portāls nepārbauda lietotāja sniegtās informācijas pareizību, taču, konstatējot nelikumības, lietotājam izmantojot citas personas datus, subarupower.lv ir tiesīgs likvidēt lietotāja kontu un informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

2.2. Portāla subarupower.lv lietotājam, veidojot un sniedzot informāciju lietotāja kontā, ir jānorāda patiesa informācija, pretējā gadījumā portāls neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem, ko šāda nepatiesa informācija var radīt portāla lietotājam vai citām personām.

2.3. Lietotājs apņemas paturēt noslēpumā un neizpaust citām personām savus portāla lietotāja konta piekļuves datus. Lietotājam nekavējoties ir jāinformē portāla administrācija pa e-pastu info@subarupower.lv gadījumā, ja lietotāja konts ir atvērts bez lietotāja atļaujas vai, ja tam ir aizdomas, ka tas varētu būt noticis.

2.4. Katrs lietotājs drīkst reģistrēt un lietot tikai vienu portāla kontu. Gadījumā, ja tiek konstatēts šī punkta pārkāpums, subarupower.lv patur tiesības dzēst visus kontus, kurus izveidojis šis lietotājs.

2.5. Visi reģistrētie subarupower.lv lietotāju personas dati un korespondence tiek aizsargāta saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.

2.6. Portāla subarupower.lv lietotājam ir tiesības uz unikālu lietotājvārdu vai segvārdu (niku) portāla ietvaros. Pirmtiesības pieder pirmajam lietotājam, kas to ir reģistrējis. Strīdus par segvārdu izšķir portāla administrācija. Portālam ir tiesības automātiski vai manuāli liegt reģistrēt kādu lietotājvārdu, nepaskaidrojot iemeslu.

2.7. Ja subarupower.lv portāla lietotājs nav izmantojis savu lietotāja kontu (autorizējies ar savu lietotājvārdu un paroli) vairāk kā 6 mēnešus no pēdējās autorizācijas portālā, subarupower.lv patur tiesības likvidēt lietotāja kontu, t.sk. tiek likvidēta arī lietotāja personas informācija, kā arī komentāri un/vai nosūtītās atbildes.

2.8. Ja lietotājs nepiekrīt subarupower.lv portāla lietošanas noteikumiem un nevēlas turpmāk lietot portāla pakalpojumus, viņš var atteikties no lietotāja konta, nosūtot no savas, portālā reģistrētās e-pasta adreses attiecīgu pieprasījuma vēstuli uz e-pasta adresi info@subarupower.lv. Pēc attiecīgā pieprasījuma saņemšanas par lietotāja konta dzēšanu visi lietotāja personas dati nekavējoties tiks izdzēsti no datu bāzes.

2.9. Portāls subarupower.lv ir tiesīgs slēgt lietotāja kontu bez lietotāja piekrišanas, ja lietotājs neievēro portāla lietošanas noteikumus. Šajā gadījumā visi lietotāja personas dati tiks dzēsti.

3. Autortiesības, informācijas un satura materiālu publicēšana

3.1. Portāla subarupower.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais (t.i. iesūtītais un/vai ievietotais) saturs portālā (t.sk. un ne tikai sensitīvie materiāli, fotogrāfijas, elektroniskā pasta sūtījumi, komentāri, video, mūzika vai kāds cits fiziskas personas radošas intelektuālās darbības produkts), turpmāk tekstā saukts – materiāli, ir likumīgi iegūts un lietotājam ir tiesības šos materiālus lietot un izmantot šādā veidā.

3.2. Katrs portāla subarupower.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto portālā vai nosūta citiem portāla lietotājiem, kā arī uzņemas pilnu atbildību par sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras rodas šādas informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.

3.3. Portālā subarupower.lv ir aizliegts ievietot un nosūtīt citiem portāla lietotājiem:
- informāciju (t.sk. arī video un audio materiālus), kuras izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u.c.) tiesības;
- informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
- informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
- informāciju, kura ir vulgāra, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
- informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai un/vai drošībai;
- informāciju, kurai piemīt surogātpasta (junk mail, spam, chain letter) vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
- informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
- visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla subarupower.lv normālu darbību un/vai drošību.

3.4. Konstatējot iepriekšējā punktā minētās informācijas izvietošanu portālā, subarupower.lv ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst, kā arī dzēst šīs informācijas izvietotāja kontu un/vai bloķēt tam pieeju portālam uz nenoteiktu laiku.

3.5. Portālā ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar LR  Autortiesību likumu. Jebkura portālā publicēto materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez  portāla administrācijas atļaujas.

3.6. Lietotājs saglabā autortiesības un jebkuras citas tiesības, kuras pieder lietotājam attiecībā uz materiāliem, kurus viņš iesniedz, izvieto vai publisko subarupower.lv pakalpojumu izmantošanas gaitā. Publiskojot, iesniedzot, izvietojot materiālus portālā subarupower.lv, un akceptējot šos lietošanas noteikumus, lietotājs vienlaicīgi izsniedz subarupower.lv neatsaucamu, vienkāršu, beztermiņa licenci, kas ir spēkā visā pasaulē, un par kuru nav jāveic autoratlīdzības maksājumi. Licence ļauj subarupower.lv atveidot, publiskot, adaptēt, pārveidot, pārtulkot, publicēt, publiski izpildīt, publiski attēlot un izplatīt, padarīt pieejamus jebkurus materiālus, kurus lietotājs publiskojis subarupower.lv.

3.7. Lietotājs piekrīt, ka portāls subarupower.lv, veicot nepieciešamos tehniskos pasākumus, lai savus lietotājus nodrošinātu ar pakalpojumiem, ir tiesīgs pārsūtīt un izplatīt materiālus pa dažādiem publiskiem tīkliem un dažādās informācijas vidēs, veikt materiālu saturā tādas izmaiņas, kādas ir nepieciešamas, lai šos materiālus saskaņotu un pielāgotu tīklu, iekārtu, pakalpojumu un mediju darbību tehniskajām prasībām. Lietotājs piekrīt, ka šī licence dod subarupower.lv šādas tiesības.

3.8. Lietotājs apliecina un garantē, ka lietotājam ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras, lai izsniegtu augstāk minēto licenci.

3.9. Portāls subarupower.lv nav atbildīgs par lietotāju publiskotajiem materiāliem un/vai savstarpēji nosūtītajiem materiāliem un šajā sakarā radītajam sekām.

3.10. Portāls subarupower.lv nav atbildīgs par tehniska rakstura problēmām un lietotāja materiālu izmaiņām citas personas nelikumīgas piekļūšanas rezultātā. Portāls neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas nodarīti lietotājiem saistībā ar sniegtajiem pakalpojumiem vai cita lietotāja publiskotajiem materiāliem portālā.

3.11. Lietotājam ir pienākums veikt visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu subarupower.lv tiesisko interešu aizsardzību pret visām iespējamajām trešo personu prasībām vai pretenzijām, kas var tikt celtas pret subarupower.lv saistībā lietotāju ar iesniegtajiem un/vai publiskotajiem materiāliem.

3.12. Portāls subarupower.lv ir tiesīgs bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei, dzēst jebkuru informāciju.

3.13. Portāls subarupower.lv sniedz atsauces uz informācijas avotiem internetā. Tā kā portāls nekontrolē citu avotu sniegto saturu, tad tas negarantē ziņu satura precizitāti un laicīgumu.

3.14. Portāls subarupower.lv neatbild par sadarbības partneru mājas lapu saturu.

4. Privātums

4.1. Visi portālā subarupower.lv ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti atbilstoši LR likumdošanai. Šo datu apstrāde tiek veikta ievērojot LR likumdošanā noteiktos vispārīgos personas datu apstrādes principus.

4.2. Kļūstot par reģistrētu portāla subarupower.lv lietotāju, persona piekrīt savu reģistrētā lietotāja profilā norādīto datu apstrādei.

4.3. Katrs reģistrētais portāla subarupower.lv lietotājs apzinās un piekrīt, ka viņa lietotāja profilā norādītie dati ir publiski pieejami visiem pārējiem portāla reģistrētajiem lietotājiem, kā arī ierobežotā apjomā trešām personām (ievērojot lietotāja profilā noteikto iespēju izvēlēties atsevišķu datu pieejas ierobežošanu) un, ka šo datu izmantošana nav atkarīga no subarupower.lv.


Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Rallija Supersprin...
Video: Ciemos pie subaruc...
Jaunākais forumā
Re: Drifts
programms, 07.02.2024 18:00
WRX lidz 6-7k
akamviegli, 25.01.2024 17:30
Re: v1ks_ forītis
v1ks_, 17.04.2023 01:13
Re: VIDEO LINKI - kas nu kuram liekās smieklīgs, interesants...
OZIO, 29.03.2023 15:56
Re: VZ58
TheKid, 03.12.2022 08:59
Re: Info: Izplūde
fyrovep, 01.12.2022 14:32
Atstarojošās vestes
OZIO, 16.11.2022 10:26
Re: konsultaacija
gintux, 03.09.2022 13:58
Re: HELP EZ 30
gintux, 03.09.2022 13:49
Re: Street Challenge Game
arni6ka, 25.08.2022 02:29
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.